Aura-Soma värvisüsteem

Ärkasin laupäeval suurest ootusärevusest juba hommikul kell viis. Mind ootas Pärnu ja põnev värvidemaailm!

Kui ma eelmisel aastal Tahnit Ma Kali sünnikursusel osalesin (LINK), siis juhtus nii, et sain kingituseks ühe põneva pudelikese, millel oli kirjas KUTHUMI – The Quintessence of Aura-Soma. Ma ei teadnud tookord päris täpselt, mis see on aga selle lõhn lummas mind täielikult. Samuti ka see, kuidas seda kasutada. Tänaseks olen avastanud, et tegu on minu jaoks lausa imelise võluveega, kuhu on kokku segatud valgus (ja värvid), kristallid ning väekad taimeekstraktid ja essentsid.

Olen seda kvintessentsi kasutanud juba septembrist alates, algul harvemini ja kartlikumalt, nüüd juba palju tihedamini ja teadlikumalt. Selle kasutamine on leidnud tee minu igapäevaste rituaalide hulka – see loob mingi seletamatult erilise ja võiks isegi öelda püha energia, mis transformeerib olekut.

Ja seda ta tegelikult teebki – tasakaalustab meie valguskeha (värvilist elektromagnetvälja meie keha ümber, hõlmates nii tšakra energiakeskuseid kui ka aurat), mis omakorda mõjutab meie üldist enesetunnet ja heaolu.

Täpsemat infot Aura-Soma toodete kohta saab Aura-Soma kodulehelt (SIIT) või Aura-Soma konsultandilt. Näiteks – miks on Equilibriumi pudelid kahe värviga ja kihilised, mis vahe on erinevatel Aura-Soma toodetel ning kuidas neid kasutada?

Minu huvi Aura-Soma mõju ning toimemehhanismide vastu on aja jooksul kasvanud ning kui avastasin, et seda kõike on võimalik Inglismaal õppida, siis tekkis minus soov seda võimalust lähemalt uurida. Otsustasingi kõigepealt Ene Alunurme juurde värvisüsteemi konsultatsioonile minna, et aru saada, millega siis ikkagi tegu.

Konsultatsiooni aluseks on 4 Equilibrium pudeli valik (hetkel on neid valikus kokku 114). Minu valik oli järgmine:

aura soma

Iga pudel näitab midagi inimese kohta ja see seletatakse kenasti konsultatsiooni käigus lahti. Kui ma kuulasin, mida konkreetselt minu pudelivalik minu hetkeseisu kohta räägib, siis ei olnud ma sugugi üllatunud vaid pigem noogutasin nõusolevalt kaasa. See aitas mul minus juba olemasolevat infot kuidagi struktureeritumalt tajuda.

Kokkuvõtvalt võib välja tuua, et:

  • I pudel näitab elu eesmärki ja peamist ülesannet, eluõppetundi, inimese tõelist olemust. Seda osa mille inimene on juba selgeks õppinud ja omandanud.
  • II pudel viitab kõige suurematele raskustele või takistustele, millega hetkel kokku puutume, kuid millega töötades muutuvad need meie kingitusteks – anneteks.
  • III pudel näitab, mil viisil probleemi lahendada ja milline võiks olla edasiminek antud teekonnal.
  • IV pudel on justkui tulevikukingitus – näitab tulemust või seda energiat, mis saab olema siis kui suudame ülesande lahendada, kuid mida saame juba praeguses olukorras kasutada.

Samuti sain täiendavat infot oma sünnikuupäevast lähtuvalt ning mingi hetk hakkasin isegi nutma – silmad valgusid vett täis – kogesin oma olemuse äratundmist, mingil palju sügavamal tasandil.

Üldiselt soovitatakse omale soetada teisena valitud pudel, mis peaks aitama meil muundada energeetilisel tasandil oma väljakutse kauniks andeks, mis hakkab meie elu edaspidi ehtima ning meid meie teekonnal toetama.

Malasse punutud kristallide väes olen nüüdseks veendunud (LINK ja LINK) ning nüüd soovin avastada rohkem ka Aura-Soma maailma.

Kas ma sain sellest konsultatsioonist kasu? Jah, sain enda jaoks kinnitust oma hetkeolukorra kohta, samuti mõistsin, et soovin seda maailma sügavamalt avastada – mind lihtsalt paelub nähtamatu maailma imelisus ning kes teab, mida tulevik toob.

Kui keegi tunneb, et sooviks ka kogeda Aura-Soma värvisüsteemi konsultatsiooni, siis Ene kontaktid leiab SIIT.

Internetist otsides leiab ka veebipoode, kust neid tooteid osta saab – kõige lähemal on Soome e-pood www.eBoutique.fi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga