MINUST

portree_round

Tere ja teretulemast! Minu nimi on Svetlana.

Olen täiesti tavaline inimene, kes on loomas oma isiklikul teekonnal loomulikumat, ehedamat, õnnelikumat ning täisväärtuslikumat elu.

Elu, millel on mõte ning mis loob rohkem kui ta tarbib.

Kõik sai alguse aastaid tagasi ühest terviseprobleemist, mis lõi mind rööpast välja ning sundis vastuseid otsima alternatiivsetest allikatest. Mind hakkas huvitama, kuidas meie mõtted, emotsioonid ning läbielamised mõjutavad meie füüsilist keha ja meie reaalsust üldisemalt. Uurides ühte teemat ja teist, hakkas teadlikkus tasapisi kasvama kuni ühel hetkel hakkasin küsimuse alla seadma ka tänase ühiskonna toimimise mehhanisme ja täiesti igapäevaselt toimivaid norme ja olukordi omaenda elus.

Hakkasin mõtisklema selle üle, mis on minu jaoks päriselt oluline, millist elu ma tegelikult tahaksin elada ja kuidas seda elu enda jaoks luua.

Olen hingelt maailmaparandaja, kuid kuna muutus algab enesest, siis olengi lubanud endal olla see muutus, mida maailmas näha soovin!

Siin veebiruumis jagangi oma mõtteid, kogemusi, ammutatud inspiratsiooni ning sisekaemusi. Ja kui sind miskit kõnetab, siis jaga julgesti ka sina oma mõtteid ja ideid, sest üheskoos ja teineteist toetades on elu lihtsalt palju ilusam ja sügavam!

2 thoughts on “MINUST

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga