Projekt: aastajagu (enese)armastust ehk teekond iseendani

Lõppev aasta on olnud pikk, pingeline ja emotsionaaselt kurnav. Ja see on OK, sest kõik need läbielamised ja pingelised olukorrad on toonud mind siia, kus ma praegu olen – valmis pühenduma iseendale – olgu selleks oma keha kuulamine, isiklike soovide ja vajaduste märkamine ja austamine, tervislik toitumine ning liikumine või iseenda tingimusteta aktsepteerimine ja armastamine.

Eksperimendi mõte tekkis mul juba eelmise aasta lõpus kui olin vaadanud Teal Swan’i videot “Self Love -The Great Shortcut to Enlightenment.” See video pani mind tõsiselt mõtlema, kuidas ja millest lähtuvalt ma oma elus valikuid teen ja kas ma austan oma tegelikke soove ja vajadusi ehk kas ma päriselt ka armastan iseennast ja julgen endale truuks jääda?

Mul on olnud terve aasta, et jälgida oma käitumist, suhtlemist, suhtumisi, harjumusi, suhestumist maailmaga ja iseendaga ning tänaseks olen ma valmis pühenduma, et muuta oma elu kvaliteeti, olla õnnelikum, armastavam, rahulolevam, mängulisem ning teadlikum. Nagu näha, ei ole minu eesmärgiks saada valgustatuks. Pigem soovin elada täisväärtuslikku ning harmoonilist elu ja olla heas kontaktis iseendaga ning teadlikult teha ennast austavaid ja ennast armastavaid valikuid.

Minus on kinnistunud tugev soov teadlikult pühenduda iseendale järgneva aasta jooksul and beyond ning usun, et algav aasta saab olema avardav, piire ning mugavustsooni ületav, mänguline, meeleline, loov ja üdini aus.

5 thoughts on “Projekt: aastajagu (enese)armastust ehk teekond iseendani

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga