Mida toob aasta 2016?

Olen viimastel aastatel valinud endale kas mingi aastapikkuse projekti, märksõna või fookuse mingile valdkonnale oma elus, millele soovin aasta jooksul keskenduda ning oma aega ja energiat pühendada.

Paar aastat tagasi otsustasin näha ilu igas päevas ja jäädvustada see pildina. 365 päevast jäädvustasin kõigest 182, kuid sellegipoolest oli see üks tore loovprojekt.

Eelmist aastat alustasin projektiga: aastajagu (enese)armastust – ehk teekond iseendani. Jah, järjepidevust jäi vahetevahel väheks ning teadlik fookus hajus sageli, kuid siiski, see taotlus toimis vaatamata sellele. Aasta oli just selline nagu ma ka oma aastataguses postituses kirjutasin – avardav, piire ning mugavustsooni ületav, mänguline, meeleline, loov ja üdini aus. Sissepoole vaatav, teadlikkust suurendav ja igati vabastav.

2016 on minu jaoks külluse aasta!

Nii, see on nüüd välja öeldud. Avalikult. No pressure! Tegelikult on mul hea meel seda siin jagada, sest ka see on omamoodi kogemus. Ma juba tunnetan neid piiravaid uskumusi, mis seda siin kirjutades on hakanud vaikselt oma pead kergitama. Suurepärane! Nüüd saan ma neile otsa vaadata, neid tundma õppida ning neil rahus minna lasta.

Jah, küllusele!

Küllus on minu jaoks midagi palju enamat kui pelgalt raha ja materiaalsed väärtused. Samas ei ole need sugugi vähemtähtsamad kui näiteks vaimne ja emotsionaalne heaolu, vaimsus, usaldus elu vastu, loovus, ilu ja harmoonia, tänulikkus, kohalolu ning oma unistuste teel kulgemine, armastus.

Tegelikult ei valinud mina küllust, tema valis mind! See teadmine jõudis minuni iseenesest ning loomulikult kui aastanumber oli juba vahetunud. Ja ma usaldan, et ju siis on õige aeg sellele teemale nüüd teadlikumalt tähelepanu pöörata ning märgata ka elu õppetunde selles vallas.

Järgneva 12 kuu jooksul kirjutangi oma teekonnast materiaalse külluseni läbi sisemise arengu. Luban endal olla aus, ehe ja haavatav sellel teekonnal ning võtta tänutundega vastu kõik kogemused, kogemised ning taipamised.

Soovin saada külluse magnetiks ning suurepäraseks külluse manifesteerijaks!

Vaadates oma eelmisele aastale tagasi on isegi loogiline, et enesearmastusele järgneb küllus. Miks just nii, seda juba minu järgmises postituses.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga