Inglite sõnum aastaks 2015 – Elumuutjad

See sõnum võttis nii umbes täpselt kokku minu mõtted ja tunded ning tundub, et olen õigel teel 🙂

Sõnum inglitelt aastaks 2015 – Elumuutjad –

Armas, aasta 2014, mis on olnud äärmiselt puhastav ja korrastav ning igas mõttes proovile pannud nii sinu uskumustesüsteeme, suhteid kui ka tervist hakkab otsa saama. Kui sa oled selle kõigega veel alles hiljuti silmitsi seisnud siis tea, et lõpuks ometi on raskeim osa möödas ja toogu see teadmine sulle suurt kergendust. Lase nendel aasta viimastel päevadel veel minna kõigel sellel, millest veel nii kiivalt kinni hoiad ja mis meenutab sulle negatiivseid tundeid. Sa oled vaba nii oma tegudes kui valikutes ja sinu inglid jalutavad koos sinuga uue aasta poole, mis toob sulle õnnistusi ja küllust igas eluvaldkonnas.

Armas, võta kõik see hea nüüd vastu ja ära lase hirmudel ennast segada- isegi kui sulle alguses võib tunduda, et läbi muutusteprotsessi sa kaotad midagi väga suurt siis tegelikult võidad sa veelgi rohkem, kui praegu isegi aimata oskad. Minevik jäägu koos selle vahetuva aastaga möödanikku, et võiks sündida uus, praegune hetk, kus sa tunned end tõeliselt elavana, õnnelikuna, tänulikuna. Sel uuel aastal sa näed väga selgelt, kui palju uusi võimalusi su ees on, kui julged neid uksi avada ja nendest sisse astuda.

Iga olukord või elusituatsioon toob endaga kaasa võimaluse kasvamiseks ja arenguks. Iga kord, kui sa oled vihane väliste asjaolude peale, pead ennast nende ohvriks või tajud kõike mis sinuga sünnib negatiivsena, blokeerid nii selle õppetunniga seotud energia ja asjad lähevad halvaks. On aeg võtta oma õppetunnid vastu tänulikkusega ja õppida leidma head igast olukorrast, igast elusituatsioonist, igast inimesest kellega kokku puutud. Ükski neist pole seal juhuslikult, vaid on kindla mõttega aidata sul vabaneda sellest, mis takistab tulemast su ellu kõigel heal, mida sa tegelikult väärid.

Suhted teistega hakkavad mängima su elus üha suuremat rolli. Armastuse jõud on kõikvõimas, seepärast ole jätkuvalt avatud võimalusele oma partnerlussuhetes südametasandil terveneda sest su suhted aitavad sul jätkuvalt liikuda armastavama, kaastundlikuma ja parema sinuni, kes sa tegelikult oled. Isegi kui sa vahel sisimas tunned end rahulolematuna ja sul on tihti vajadus see uks enda tagant kinni lüüa siis pööra parem oma tähelepanu nendele negatiivsetele tunnetele ja katsu need vabaks lasta või enda jaoks positiivseks transformeerida. Kui mingi olukord aina kordub ja kordub su elus ja sulle negatiivseid tundeid tekitab siis sul on võimalus seda mustrit muuta. Sa võid muuta kõike, mida sa soovid muuta. Ma tuletan sulle meelde, et katsu oma emotsioonid igas olukorras kõrvale jätta ja alati tunnetada, mida ütleb sinu süda. Valikud, mida teed oma südametasandilt lähtuvalt on alati su jaoks täiuslikud, õiged ja armastavad nii sinu enda kui teiste seotud inimeste suhtes.
Kui sa tunned end vihasena, ülekoormatuna ja rahulolematuna, on see märk sellest, et oled võtnud endale rohkem koormaid kui sa kanda jõuad. Teiste õppetunde ja ülesandeid ei ole vaja enda peale võtta ja nende koormaid kanda. Sellest ei ole tegelikult kasu mitte kellelegi, veel vähem sulle endale. Sa hakkad nüüd õppima, mida tähendab aeg sulle endale, aeg kus sa saad vaikuses ja rahus puhata, asju seedida ja vabaks lasta. Pea meeles, et iga kiirema ja rahutuma eluperioodi järel on vajalik taastuda ja ennast taas kokku koguda. Võib juhtuda, et sa ei oskagi üksinda olla ja üksinda olek teeb sind esialgu rahutuks kuid kui sa sellest läbi liigud ja õpid teiste tundma õppimise asemel hoopis ennast paremini tundma, õpid nägema oma soove ja tahtmisi, liigud vaikselt rahulolu ja tasakaaluseisundi poole, kus oskad paremini oma energiat väärtustada ja oma elu heaks kasutada.

Austa oma füüsilist keha ja selle loomulikku rütmi, sest täpselt nii, nagu loodusel on oma rütm, liigub ka sinu keha läbi tõusude ja mõõnade. See tähendab, et on aegu, kus tunned, et sul on väga palju energiat ja sa suudad väga palju ära teha ja sellele järgnevad perioodid, kus lased oma loovenergial taas vaikselt koguneda ja füüsilisel kehal puhata ja taastuda. Hoolitse oma füüsilise keha eest, andes sellele puhast ja elujõudu andvat toitu, süües võimalikult palju seda, mis on kasvanud su kodu lähedal ja mis on kemikaalidest puutumata jäänud. Liigud üha enam naturaalsuse ja maaläheduse poole tagasi ja see annab sulle puhtuse nii keha kui ka vaimu tasandil. Su füüsiline keha vajab praegu palju armastuse energiat- seepärast liigu palju looduses ja värskes õhus, mis annab sulle uut jõudu ja energiat.

Sinu unenäod räägivad sinuga igal öösel, pööra nendele tähelepanu. Sa võid saada sealt vajalikke vihjeid nii oma elus edasi liikumiseks kui ka nendes teemades, mis sinus vajab puhastamist. Kirjuta oma unenäod üles ja katsu mõista, mis nad sulle öelda tahavad- nii saad oma väärtuslikku uneaega veelgi rohkem oma heaoluks ja hüvanguks kasutada.

Armas, kui sa meenutad oma lapsepõlve, siis olid sa vägagi loov ja leidsid võimalusi enda jaoks asjad huvitavaks teha igas hetkes. On aeg oma loovenergia üles äratada ja lubada oma kätel see vormida millekski käegakatsutavaks, kuuldavaks või nähtavaks- eelkõige ikka iseenda jaoks, seepärast, et see teeb sind õnnelikuks. Seepärast vaata üle kõik need loovad tegevused, mida sulle meeldiks teha ja asu tegutsema. See pühib väsimuse su hingest ja toob rõõmu su südamesse ning hoiab avatuna sinu andmise ja vastuvõtmise energiavood.

Pea meeles, et iga kord, kui sa täielikult pühendud oma soovitud tulemusele ja usud selle õnnestumisse- aitad sa kaasa oma elu paremaks muutumisele. Sinu enesekindlus ja julge pealehakkamine toob tulle edu nii sinu suhetes kui ka igas eluvaldkonnas, kui vaid avad oma südame igale kogemusele ja järgid oma sisetunnet, mis on sinu teejuhiks igas hetkes.

On aeg rõõmustada ja tähistada. Avanemas on taas uus värav ja sündimas on taas justkui uus elu- luba oma südamel täituda nüüd rõõmuga, mida tunned tänulikkusest vaadates oma armsaid lähedasi, kes on praegu su lähedal ja su ümber ning igast hetkest, mil elad ja hingad.

Kõik mis sind ümbritseb on õnnistus.
Kõik mis sind ümbritseb on armastus.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sinu inglid on sulle väga lähedal sind igas hetkes aitamas ja toetamas. Olgu õnnistatud sinu aasta 2015 ja toogu see küllust ja tervist nii sulle kui su lähedastele. Sa oled väga-väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus, www.elumuutjad.ee

One thought on “Inglite sõnum aastaks 2015 – Elumuutjad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga