Peruu – 30 nädalat reisini

Võtsin end lõpuks kokku ning andsin aprilli alguses reisikorraldajale teada oma soovist reisil osaleda. Vastust ei pidanud kaua ootama. Juba järgmise päeva hommikul tuli e-postkasti vastus koos ettepanekuga kohtuda Peruu väereisi reisijuhtidega, et luua isiklik kontakt ning läbi arutada ka korralduslikud ja programmilised iseärasused.

Kuna kohtumine jäi nädala teise poolde, siis oli mul aega vaadata paari dokumentaalfilmi Machu Picchu kohta ning seeläbi heita põgus pilk Peruu ajaloole ning kultuurile. Samuti lugesin ka kahte väga erinevat reisikogemust ning blogipostitust:

Mul tekkis hasart ja kuna reisini on veel päris palju aega, kujutasin end juba vaimusilmas ette hispaania keelt tudeerimas, iganädalaselt Peruu kohta midagi põnevat lugemas ning muid toredaid ettevalmistusi tegemas 🙂

Kohtusime resikorraldaja esindaja Kaidi ning kaasreisijuhi Triinuga imearmsas Bliss’is, kus saime reisijutte rääkida, troopilist mangosmuutit rüübata ning teineteisega lähemalt tutvust sobitada. Minu meelest oli nii armas, et kui me alguses kohtusime, kätlesime teineteist tervituseks aga kohtumise lõpus ei jäänud ka naerusuised kallistused jagamata.

Jah, need on need inimesed, kellega koos ma reisile läheksin ning kelle seltsis ma ennast ka hästi tunneksin. Aitäh!

Ja kui ma eelmisel nädalal oma lennupiletid kätte sain, hakkas mulle kohale jõudma, et olen päriselt ka novembris ühele toredale rännakule minemas!

  • Tallinn-Amsterdam-Bogota-Lima (16h 35min + vahemaandumised 5h 45min)
  • Lima-Pariis-Helsinki-Tallinn (15h 50min + vahemaandumised 3h 15min)

Külastame müstilist Machu Picchu’t ja Inkade muistse riigi pealinna Cusco’t. Võtame aja maha Pühas Orus Valle Sagrado’s ja kohtume Pachamamaga salatemplites, kus ei kohta ühtegi turisti. Seejärel sukeldume Amazonasesse, et lasta end kanda maailma kõige suurema vihmametsa ürgsel jõul. 

www.amazonas.ee

One thought on “Peruu – 30 nädalat reisini

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga