Mala ja kristallid – minu väeehe nr. 8

Oma üle-eelmise postituse valguses “Teadlikult lapse ootel” (LINK) tahtsin jagada ka oma kõige viimase mala – kristallidest väeehte – lugu.

Kolm nädalat tagasi kui oli täiskuu tundsin, et aeg on teha omale taaskord üks väekas mala. Olen juba ammu-ammu tunnetanud soovi punuda omale üks ürgselt naiselik ja viljakas mala aga kunagi ei ole olnud selleks õige aeg. Ka seekord mitte. Vajasin hoopis väeehet, mis toetaks minu sisemisi protsesse ja transformatsiooni. Miskit, mis aitaks mul saada teadlikuks minus ikka veel toimivatest piiravatest uskumustest ja mind mitte toetavatest käitumismustritest ning need vabastada. Miskit, mis aitaks mul avarduda ja liikuda oma elus kvalitatiivselt uuele tasemel.

Mitte kellegi teise jaoks. Minu enda jaoks.

Et saaksin pakkuda oma tulevasele lapsele mõnusat ja turvalist keskkonda. Olla talle toetav, julgustav ja armastav kaasteeline. Olla parem kui ma olen täna.

Mala taotluseks ei olnud lapseootele jäämine, pigem iseenda areng ja küpsemine selleks oluliseks etapiks.

Leie pani taustaks mängima Snatam Kauri – Adi Shakti. Mantra, mis aitab häälestuda Jumaliku naisenergia sagedusele; on kaitsev ja laadiv; vabastab hirmudest ja täitumata unistustest; väestab ebakindluse blokeeringutest vabanemiseks (allikas: Arengutee Klubi).

Valisin oma helmed välja ja punusin oma hingetaotluse kristallidest väeehtesse. Minu malasse sattusid järgmised kristallid:

*********

GRANAAT – aitab elada rõõmsalt, julgelt ja täiel rinnal. Tema energiad on väga külluslikud, keha ja elujõudu taastavad. Suurendab vitaalsust, enesekindlust ja tegutsemistahet. Samuti stimuleerib seksuaalenergia liikumist. Tasakaalustab mees- ja naisenergiad. Aitab armastuse ja suhetegea seotud unistustel täituda (nt. perekonna loomine, lapse sünd, uus kodu perele, saatusekaaslase leidmine jne).

PILTJASPIS – maandab ja rahustab. aitab pinnale tuua peidetud süütundeid, kadedust, viha, armastust ning teisi allasurutud mõtteid ja tundeid. See aitab liikuda oma teekonnal edasi oma vaimse olemuse poole. Piltjaspis leevendab hirme, aitab mõista enda rolli ja andeid siin elus. Kaitseb väliste ohtude eest. Samuti aitab kaasa viljakuse energia tõstmisele, aitab kaitsta rasedust ja toetab üleüldiselt lapse tervist kui ta veel ema kõhus on.

PUNANE KORALL –  sümboliseerib armastust, romantikat, kirge ja seksuaalset veetlust. Suurendab elujõudu ja avab tarkusele. Toetab naisi nende eluteel, toetades armastuse ja elu loomist. Suurendab viljakust ning kaitseb naisi raseduse ja sünnituse ajal. Toob enesekindlust ja annab julgust.

UNAKIIT – naisi toetav kristall, mis aitab näha elu ilusat poolt, tõsta meeleolu ja olla potimistlikum tuleviku osas. Annab tahtejõudu, kannatlikkust ja püsivust halbadest harjumustest, sõltuvustest ja kinnisideedest vabanemiseks. Viljakuse kristall, mis aitab lapseootele jääda. Aitab naisi raseduse perioodil oma beebiga suhtlemisel ning hoiab mõlemad turvalisuse ja kaitstuse tundes. Harmoniseerib suhteid.

JASPIS –  väga rahustava, toetava ja hoolitseva energiaga kristall, mis aitab sul tunda ennast tervikuna. Aitab oma unistustega kontakti luua ning meenutab, kuidas nautida elu ja iseennast. Hea loovuse, kujutlusvõime ja ideede võimendaja. Aitab suurendada julgust ja distsipliini.

*********

Nüüd, kui olen seda malat mõned nädalad kandnud ning mul on olnud aega tähele panna, olen märganud kui palju on pinnale ujunud just neidsamu piiravaid uskumusi ja mittetoetavaid käitumismustreid (annan hinnanguid, kardan puudust, püüan pidevalt olukordi usaldamatusest kontrollida, keskendun sageli probleemile aga mitte lahendusele, ma ei kuule/ kuula oma keha jne).

Üldiselt võtavad sisemised protsessid veidi rohkem aega kui kohe nüüd ja praegu. Jõudsin juba ärevaks muutuda, et mida ma selle kõigega peale hakkan ja kuidas sellega toime tulen. Aga siis meenus mulle LUBAMINE – lasta asjadel lihtsalt olla ja lasta neil loomulikul teel kulgeda ja laheneda, ilma forsseerimata.

Ma tahan öelda, et kristallid ja väekad malad (väeehted) ei ole lihtsalt niisama mingi “hipide” värk. Kui ma vaatan tagasi kõigile oma väekeedele, siis nad on alati juhatanud mind lähemale sinna, kuhu vaja. Ka siis kui tundus, et asjad on lumepalli kombel allamäge veeremas. Ma olen täna siin – tänu oma hingetaotlustele, mis ma oma maladesse olen pununud ja igaüks neist on täitnud oma eesmärki.

Minu huvi kristallide vastu muudkui kasvab samuti nagu ka soov olla järjest teadlikum.

Lisan siia lõppu ka ühe mind kõnetanud Hingepesa artikli “Milline on teadlik lapsevanem“.

One thought on “Mala ja kristallid – minu väeehe nr. 8

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga