Uue ajastu lapsed – valguslapsed

Mai lõpus käisin ühel põneval loengul “Valguslapse hinge ligitõmbamine. Raseduse etteloomine,” kus keskseks teemaks olid uue ajastu lapsed – valguslapsed (kristallilapsed, vikerkaarelapsed, tähelapsed, vertikaallapsed, meisterlapsed), kes kõik on erinevad ja erilised omamoodi.

See oli hästi põnev loeng ja minu huvi antud teema vastu ajendas mind kohe esimesel võimalusel raamatukokku sellealast kirjandust otsima minema. Põhiliselt leidsin küll infot indigolaste kohta aga õnneks oli siin-seal raamatus veidi juttu ka kristallilastest ja tähelastest.

Miks see teema mind järsku nii huvitama hakkas?

Olin ju tegelikult varemgi põgusalt indigolaste kohta kuulnud ja kristallilaste kohta lugenud aga see teema ei puudutanud siis nii nagu praegu. Ju siis kuskil sügaval miskit ikkagi kõnetas, mingi teadmine tuli meelde …  sellest, mis oli ja sellest, mis ootab ees. Kirjutasin selle postituse veel enne kui olin loengul käinud (LINK).

Mina ütleksin nii, et kõik lapsed, kes siia ilma sünnivad on erilised ja tulevad meid õpetama, eriti aga oma vanemaid ja vanavanemaid. Milleks siis eristada mingit osa lapsi valguslastena?

Mina saan aru sedasi, et valguslapsed on kõrgest sagedusest lapsed, kes kehastuvad selleks, et lammutada vanad ja aegunud energiamustrid ning luua ainult uut ja puhast energiat siia maailma (tõsta maailma üldist sagedust/ teadlikkust). Neil lastel on oma missioon ja funktsioon (paljudel neist puudub karma), seepärast vajavad nad keskkonda (füüsiline keha, pere ja kodu), mis toetaksid nende võimete täielikku avardumist. Soovitan kindlasti vaadata Facebookis sellist lehte nagu: Valguslapsed (SIIN)

Teadlikud naised annavad võimaluse veelgi teadlikumatel lastel sündida.

Ja kuna valguslapsed on võib-olla veidi erinevad tavalistest lastest (sest nad mäletavad oma eelmiseid elusid, seda kust nad pärit on, suhtlevad nähtamatute olenditega, näevad aurasid ja energiaid, oskavad tervendada ja tulevikusündmusi ette näha), siis vajavad nad selliseid vanemaid, kes loovad neile toetava ja armastava keskkonna, kus nad saaksid turvaliselt avarduda ning oma võimeid arendada.

Mul on hea meel, et sügisest loengud antud teemal jätkuvad, vahepeal aga ammutan oma teadmisi raamatutest ja internetist. Samuti olen tänulik, et avastasin enda jaoks raamatud indigolaste kohta, sest see info on aidanud mul iseennast paremini mõista ning mõtestada lahti ka “vanad” ja “uued” laste kasvatuse põhimõtted  – millised on toetavad kasvatusmustrid ja millised mitte.

Kindlasti tahaksin kirjutada erladi kokkuvõtted ka erinevatest valguslastest aga senikauaks jagan linki Alkeemias ilmunud artiklile “Kuidas ära tunda, kas sa oled indigo-, kristalli-, või vikerkaarelaps?”

Minu jaoks on valguslaste teema ühest küljest väga uus ja harjumatu, sest ma ei ole selliste lastega isiklikult kokku puutunud AGA ma olen täiesti kindel, et sellised lapsed on olemas ja selle “tõestuseks” lisaksin siia lõppu teemakohase lemmikartikli “Eesti erilised lapsed”, mis ilmus lühendatud kujul “Pere ja Kodu” 2015. aasta juunikuu numbris. Autor: Aive Herja.

Eesti erilised lapsed I: Karl näeb inimeste aurasid ja tulevikku ning tunneb toidu maitset pelgalt käega puudutades

Eesti erilised lapsed II: võlurvennad Vaba Kui Pilv ja Tähesäde käivad kosmilistes komandeeringutes

Eesti erilised lapsed III: Kristiina Raie ja Anne-Ly Täht näevad, et kaksikud on tähelapsed ja Karl ravitsejavõimetega vana Maa hing

2 thoughts on “Uue ajastu lapsed – valguslapsed

  1. Väga mahukas teos samal infol on “Valguslapse ema päevik”. Ilmus just augustis.

    1. Jaaa, olen seda raamatut raamatupoodides näinud ja isegi veits sirvinud … tundub huvitav! Ma ei ole seda veel ostnud, sest rasedana tekitavad lood tumedamatest jõududest (reptiilid, kiskjad jms) ärevust ja hetkel tahaksin hoida enda olemise positiivsena. Aga ma kindlasti loen seda raamatut, lihtsalt kunagi hiljem.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga