Armastus ja inglitiivad

Aasta tagasi jagasin inglite sõnumit aastaks 2015 ja kui seda nüüd tagantjärgi vaadata, siis üldjoontes saan öelda, et tõepoolest see aasta on olnud üks suur õppeprotsess, millesse on mahtunud nii teadlikuks saamine ja taipamised kui ka kasv ja areng isiklikus plaanis. Kõik senised kogemised ja läbielamised näitavad, et tuleb minna lasta kõigel, mis mind enam ei teeni, et minu ellu saaks tulla kõik hea, mida ma tegelikult soovin.

Ja tõepoolest. Aastavahetuse lähenedes tunnen seletamatut soovi raputada endast maha kõik vana ja teha ruumi uuele. Uuele füüsilisel, emotsionaalsel, vaimsel ja energeetilisel tasandil. Tunnen, et vanaviisi enam lihtsalt ei saa, on vaja puhtalt lehelt alustada ning liikuda edasi täiesti uues energias, armastuse energias.

Siinkohal tahaksingi jagada ülimalt toredat Väikese Ingli sõnumit aastaks 2016:

All you need ise love… ütlevad legendaarsed laulusõnad ja tegelikult iseloomustab see aastat 2016 kõige paremini. Absoluutselt kõik saab tehtud, kui seda teha armastusega.

Armastusel on sel aastal eriline vägi sees.

Loomulikult, nagu armastusega ikka käib kaasas ka palju draamat.
Pisaraid, leppimisi, taas leidmisi, meeletut kirge, võimast hingerahu- kõike mahub sellesse aastasse.

Kui varasemalt on eelnevad aastad mõjutanud järgnevaid, siis nüüd algab aasta puhtalt lehelt. Kõik varasem ei mõjuta ega tule kaasa. See aasta on parimatest parim neile, kes soovivad oma elu puhtalt lehelt alustada, vana unustada ja minna edasi täitsa uue energiaga. Ka neile, kes soovivad olemasolevates suhetes, tegemistes, olukordades uut energiat, uut suunda. Kes vähegi tahab uut ja värsket, see seda sel aastal ka saab.
Mida rohkem hoolivamalt omi tegemisi teha, seda paremini ka kõik uus sujub.

Aasta on võimas ka selles osas, et kui Sa soovid täituvaid imesid ja tõelisuseks saavaid muinasjutte, siis selleks on kõik teed valla.

Armastusega tehtu sujub inglitiivul.

Aasta saab raske olema neile, kes mugavustsoonist välja tulla ei taha. Nendel on terve aasta nina nohune, kurk köhane ja ilm vihmane. Kurdavad ja porisevad ja nii terve aasta lähebki. Mingis mõttes toimubki selle aastaga leeristumine inimeste seas. Ühel pool need, kes tahavad muutusi ja headust, teisel pool need, kes ei taha mitte midagi muuta ja on pahased, kui keegi oma uute mõtetega tuleb, seda tõlgendatakse rünnakuna. Rünnaku alla on sattunud siis nende mugavustsoon ja nii hakkabki nii mõnigi pikaajaline suhe lagunema. Nii eraeluline suhe, kui töösuhe, kui ka ärisuhe.

Õnnega koos on need kooslused, kus koos tahetakse uut ja värsket, neist liitudest sünnib palju hääd ja pikaealist.

Sellel aastal eostatakse väga palju lapsi, ikka väga palju. Aastad 2016 ja 2017 kergitavad ikka omajagu meie iibenumbreid ja hästi omapärane on selle juures veel seik, et palju välismaised lapsi sünnib meil ka. Nii mõnigi naaberriigi naine juhtub just meil sünnitama.

Aasta üks märksõnadest on üllatused.

Me kuuleme endeid ütlemas selle aasta jooksul lugematu arvu kordi: see tuli nii suure üllatusena. Uued suhted saavad olema kõigile, ka asjaosalistele endile, väga suur üllatus. Uue töökoha valik- samuti suur üllatus. Me üllatame endeid, lähedasi ja nemad meid. Ka riigi valitsemine võtab mingil hetkel väga üllatusliku pöörde. Sõlmitakse liite, mis on suur üllatus. Inimesed millegi eesotsas on üllatus ja samamoodi nende taandumine.

Valetajatel on sel aastal keeruline. Sõna otseses mõttes. Sel aastal on valel nii lühikesed jalad, et suurt „kõndida“ ei jõuagi. Ehk siis vale, mis välja öeldakse, läheb katki nagu välja puhutud seebimull, sutsu jõuab heljuda, kui plaks käib ja kõigil silmad kibedat seebivett täis. Lühidalt öeldes- valetajad jäävad haledalt vahele ja on sunnitud vastutama.

Heategevusorganisatsioonidel on head ajad. Sõna otseses mõttes. Suur hulk inimesi tunneb, et tahab võtta ühiskondlikku vastutust ja otsustavad oma panuse anda. Varjupaigad saavad puhtaks küüritud, koerad jalutatud, kõhud täis söödetud hea ja paremaga ja unarusse jäetud lapsed saavad vajaliku abi kõiges. Puuetega inimeste kojad on täis külalisi ja häid soove.
Selle kõige keskel aga taaskord tuleb ka draamat, nagu juba algul mainitud, sest kogu selle tähelepanumöllu keskel jäävad need valetajad pihku ja suure käraga nad ka päevavalgele tuuakse. Armastus ja draama käsikäes, nagu juba mainitud.

Evelin Liiva, Väike Ingel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga