Soov kui loovjõud

Tänaseks teemaks on minu jaoks olnud soovid ja loomine:

Minu päev algas sellega, et hommikul vannitoas end peegli ees sättides taipasin, et minu soovid loovad minu reaalsust. Päriselt ka! Ma teadsin seda küll mõistuse tasandil juba varem, kuid seekord see taipamine lausa helises (vibreeris) mu kehas. See oli selline uudne ning põnev äratundmine. Ja nii ma siis seisin seal peegli ees, vaatasin omale silma ja laususin endale mitu korda selge häälega, justkui kinnituseks, et minu soovid loovad minu reaalsust.

My desires create my reality.

Ja hiljem kui ma trammiga tööle sõitsin, jäin ma mõtlema, et tegelikult on oma unistuste poole liikumine nagu autoga liiklemine – kui sa tead, kuhu sul on vaja jõuda aga ei tea täpsemat teekonda, siis tuleb lihtsalt järgida liiklusmärke. Mis on aga need märgid või teeviidad kui liigume oma unistuste suunas? Minu arvates võiks nendeks olla meie südamesoovid – südamest tulevad soovid ehk inspiratsioon. Kui me paneme tähele neid inspiratsiooni impulsse, nende ajel tegutseme ning sellest tegutsemisest ka rõõmu tunneme, siis ju olemegi õigel teel, või mis?

Aga tegelikult oli minu tänaseks kirsiks tomatil jutuajamine ühe kolleegiga, kellega jäime peale tööd vestlema ning muu hulgas rääkisime ka soovimisest ning soovide täitumisest. Ma sattusin nii suurde vaimustusse tema lugudest ning näidetest elust enesest, sest see kinnitas mulle taaskord, et külgetõmbeseadus ei ole mingi väljamõeldis ning see toimib justnagu elekter või internet, kas me saame sellest päriselt aru või mitte!

Seega, kokkuvõtteks soovingi südamesoovide järgi elamist ning paljude imeliste soovide täitumist!

Kõike kaunist ning (enese)armastust!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga