Kas sa lillat elevanti nägid?

Sattusin lugema Hingepeegli artiklit „Oska lugeda Universumi poolt saadetud märke!“ Ja kuna ma olin just olukorras, kus süda rääkis üht ning mõistus hoopis teist, siis mõtlesin ise koha järgi katsetada ning Universumilt abi paluda.

  1. Formuleerisin oma küsimuse;
  2. Valisin omale märgi – minu esimeseks mõtteks oli elevant ülespoole londiga, siis aga otsustasin hoopis lillat värvi elevandi kasuks;
  3. Panin paika ajalimiidi – 24h;
  4. Lisasin helivibratsiooniga oma küsimusele väge (küsisin oma küsimuse valju häälega);
  5. Jäin ootama oma vastust.

Hakkasin kohe internetis surfama lootes, et ehk jääb mulle mõni lilla elevant silma. Aga ei midagi. Jätkasin siis oma päevaste toimetustega ning kuna fookus oli suunatud hoopis mujale, siis ununes nii minu impulsi ajel tehtud ekperiment kui ka see märk, mille olin endale valinud. Õhtul kodus kui ma Pinterest’is ringi vaatasin ning inspiratsiooni kogusin jäi mulle aga silma allolev pilt:

image via www.thecosmicbox.com

Alguses ei saanud ma arugi, miks ma seda niiviisi vaatam jäin. Siis jõudis mulle kohale, et see ju oligi see minu märk, mida olin palunud – lilla elevant ja kõigele lisaks veel ülespoole londiga!

Ma ei suutnud oma elevust varjata, suunurgad kiskusid ülespoole ning süda hakkas kiiremini lööma ning kõhus oleks justkui liblikad kõditanud. See oli tegelikult väga tore tunne, nagu oleks mingi suure saladuse jälile saanud!

Nüüd ma tean, et Universum tõepoolest saadab meile märke ja sõnumeid ning see kahepoolne suhtlus on uskumatu aga siiski imeline!

Kui sinagi soovid, et Universum sulle JAH/EI vastuse mingile küsimusele saadaks, siis loe kõigepealt läbi Hingepeegli artikkel SIIN ning siis jaga oma kogemusi kindlasti ka selle postituse kommentaarides!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga