PUHAS SÄRA – mala ja kristallid – minu väeehe nr. 5

Olen sõltlane. Mala sõltlane, ja seda kõige paremas mõttes! 2016 aastal olid vaid üksikud päevad, kui mul oma väeehet, malat, kaelas ei olnud. Mõne jaoks on mala püha kaaslane meditatsioonidel, mina kannan oma poolvääriskividest väeehet igapäevaselt – hoides sedasi pidevat kontakti oma taotlusega, mille ma malasse olen pununud.

Kui minu päris esimene väeehe (LINK) oli mulle teekaaslaseks tervelt kuus kuud, siis minu kõige viimane mala (LINK) oli mul kaelas vaid Peruu väereisi ajal ja veidi peale seda. Kokku sain teda kanda umbes kolm nädalat.

Ma ei teagi, miks minu malad nii kiiresti katki lähevad – võin vaid loota ja oletada, et iga kord kui minu mala on oma töö teinud, saan astuda järgmise sammu oma arenguteel ja seda juba täiesti uute taotlustega ja uues energias.

Mala ja kristallid
Ring sai täis ja mala läks katki.

Peale viimase mala purunemist ei kujutanud ma isegi ette, kuidas ma küll ilma ühegi väeehteta toime tulen – olin ju nii harjunud oma malaga igapäevaselt kontaktis olema. Seda kandma ja sõrmistema. AGA tegelikult oli see vajalik paus mõistmaks, et mala ei tee imesid – ta vaid toetab, tuletab mulle igapäevaselt meelde minu taotlust ning seeläbi suurendab minu fookust antud teemale.

Jaanuari lõpus käisin omale uut malat punumas – kuke aasta alguses, noore kuu ajal. Kuna olen ka ise kuke aastal sündinud, tundus mulle see aeg kuidagi eriti tähenduslik, väekas ja õige! Justkui uus algus.

Nii huvitav, kuidas suurel osal mala punujatest domineerisid kollased ja punased kristallid nende väeehetes ja võis vaid oletada, et tegu oli tulekuke mõjutustega!

Ka minu mala oli enamuses pastelselt kollane, sekka mõni punane korall ja granaat. Nagu Leie ütles – PUHAS SÄRA!

PUHAS SÄRA - mala ja kristallid - minu väeehe nr. 5
PUHAS SÄRA – mala ja kristallid – minu väeehe nr. 5

Siin on siis need kristallid, mis minu punase tulekuke aasta väekasse malassse punutud said:

KOLLANE KALTSIIT – erakordselt puhastava, tervendava, lõdvestava ja tasakaalustava toimega. Tõstab energiasagedust, tasakaalustab mees- ja naisenergiaid ning toob rõõmu, soojust ja positiivsust.  Võimendab protsesse, kiirendab vaimset kasvu ja arengut. Suurendab eneseusku, annab võime ideid ellu viia ning on suur tahte ergutaja ja blokeeringute eemaldaja.  Aitab igal tasandil energilisemaks muutuda. Võimendab energiate liikumist kõikide energiakeskuste vahel ühendades eeter-, emotsionaal- ja mentaalkeha.

ARAGONIIT – maandav kivi ja Maa tervendaja. Soodustab distsipliini ja usaldatavust ning arendab pragmaatilist ellusuhtumist. Vaimsel tasandil aitab see kivi keskenduda käsilolevale tegevusele, arendab paindlikkust ja sallivist. Annab jõudu ja tuge, aitab iseenda kehas hästi ja mugavalt tunda. Tõstab vibratsiooni, toob füüsilisse kehasse uut energiat ning tasakaalustab.

PUNANE KORALL –  sümboliseerib armastust, romantikat, kirge ja seksuaalset veetlust. Suurendab elujõudu ja avab tarkusele. Toetab naisi nende eluteel, toetades armastuse ja elu loomist. Toob enesekindlust ja annab julgust.

INGLIAURA – suurepärane aura puhastaja ning aitab luua kontakti inglite, vaimsete teejuhtide ja sisemise tasandi õpetajatega. Ta aitab meenutada eelmisi elusid ning saada teadlikuks oma selle elu vaimsest missioonist.

GRANAAT – aitab elada rõõmsalt, julgelt ja täiel rinnal. Tema energiad on väga külluslikud, keha ja elujõudu taastavad. Suurendab vitaalsust, enesekindlust ja tegutsemistahet. Samuti stimuleerib seksuaalenergia liikumist. Aitab tunnetada täielikku kohaolu ning teostada oma ideid. Suurendab kindlust, julgust ja eneseusaldust. Suurepärane energiate tasakaalustaja.

SERPENTIIN – aitab leida sisemist rahu, tasakaalustada meeleolusid ja enesele andestada. Toob õnne ja harmooniat ning aitab märgata looduse imepärast ilu. Tuletab meelde puudutuse armastavat ja kasvama panevat mõju. Aitab ligi meelitada küllust ja seda ka materiaalsel tasandil, toetab häid, harmoonilisi suhteid perekonnas ja tööl. Tugevate kaitseomadustega. Väga hea energiaallikas – eluenergia suurendaja ja kundalini energia aktiveerija. Puhastab kõiki energiakeskusi.

ROSOPHIA – armastus, tõde ja tarkus. Aitab olla ühenduses oma südame ja hinge olemusega. Aitab tunda ja teada läbi oma südametarkuse. Soodustab vanade mustrite vabastamist ning südamega elamist, ennast väärtustades.

AKVAAURA – vabastab piirangutest. Tervendab, puhastab ja rahustab aurat, vabastades stressi. Soodustab südamest tulevat suhtlemist, stimuleerib eneseväljendamist. Kaitseb psüühilise või psühholoogilise rünnake eest.

RODOKROSIIT – võimas südamekeskuse ja armastusekivi, suurepärane emotsioonide toetaja ja tervendaja. Julgustab iseennast armastama ja hindama, parandab enesehinnangut ja rahustab emotsionaalset stressi. Vaimselt virgutav kivi, mis soodustab positiivset suhtumist ning edendab unistamisseisundeid ja loovust. Tasakaalustab nais- ja meesenergiad.

***********

Kui päris aus olla, siis ma ise iga kord ei näe seda PUHAST SÄRA, millest Leie rääkis. Küll aga tajun ma mala toetust, soojust ja muutust iseendas. Samuti olen viimase nädala jooksul päris mitu olulist taipamist kogenud, mis on minu jaoks väga suure väärtusega.

Taaskord, suured tänud Leiele Klaarsusest (www.klaarsus.com) ja kõigile nendele imelistele kirstallidele, mis on minu juurde tee leidnud.

Klaarsuse tegemistega saad end kusrsis hoida FB lehel (www.facebook.com/klaarsus) ning järgmised mala punumise töötoad on juba uues kristallistuudios, samal aadressil.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga