Mala ja kristallid – minu väeehe nr. 4

Käisin eile, võimsa täiskuu eel, omale ühte kaunist ja erilist malat punumas. Minus on juba pikemat aega tuksunud üks soov ning ma tundsin, et see on lõpuks küps omale vormi võtma.

Minu üllatuseks oli mala punumine seekord veidi teisiti kui muidu – selle asemel, et oma südamele ning seeläbi ka oma südamesoovile keskenduda … taotlesime, et meie maladesse saaksid just meie jaoks hetkel kõige toetavamad ja sobivamad kristallid.

Sattusin isegi veidi segadusse, sest kuidas ma punun omale väekat ehet kui ma isegi ei tea, millist tuge ja toetust ma sellelt malalt vajan. Mõistus tahtis selgust – sõnastust, mõtet, taotlust või isegi soovi. Aga siis ma mõistsin, et see konkreetne hingesoov on oma olemuselt nii suur ja sügav, et seda ei saagi sõnadega nii täpselt piiritleda.

Lasin lahti ja lasin õigetel kristallidel tulla.

Kui pärast mu sõbranna küsis, et mis taotlusega ma selle väeehte tegin, siis ei osanud ma talle vastata. Lubasin kristallide tähendused üle vaadata ja siis tunnetada, kas need võiksid olla need kristallid, mis minu hingesoovi toetavad.

Siin on siis need kristallid, mis minu väekasse malasse tee leidsid:

kristallid ja mala

APATIIT – aitab tasakaalustada ja vabaneda neil teemadel, mis on seotud mõttemustrite ja uskumustega iseenda kohta. Toetab ühenduse loomisel oma alateadvusega, loovate probleemide lahendamisel ja karmaliste mustrite lahendamisel. Vähendab söögiisu, kiirendab ainevahetust, aitab toitainetel paremini omastuda ning kiirendab rakuloomet.

MÄEKRISTALL – puhastab ja tasakaalustab kogu energiavälja täiuslikku seisundisse – ühendab vaimse füüsilisega. Ennetab haigusi, toimib hingetervendajana ja häälestab kõrgemale juhatusele.

JAAD – toetab häid, harmoonilisi suhteid perekonnas ja tööl. Suurendab eluenergiat ja puhastab kõiki energiakeskusi. Aitab leida sisemist rahu, tasakaalustada meeleolusid ja enesele andestada. Meelitab ligi küllust ning palub meil meeles pidada oma puudutuse armastavat ja kasvama panevat jõudu.

AKVAMARIIN – vabastab vanadest mustritest ja vihast, et saaksime teha positiivseid muutusi oma elus. Oma rahustavate energiatega aitab vaigistada meelt, kuulata oma hingesõnumeid, luua ühendust oma vaimse olemusega, avardada enda tajusid. Toetab suhtlemisel, aitab väljendada oma tundeid hirmudest vabana.

AKVAAURA – vabastab piirangutest. Tervendab, puhastab ja rahustab aurat vabastades stressi. Soodustab südamest tulevat suhtlemist, stimuleerib eneseväljendamist. Kaitseb psüühilise või psühholoogilise rünnaku eest.

KORALL – puhastab ja kaitseb energiakeha. Suurendab enesekindlust ja andestamisvõimet. Koralli energia on väga emalik ja kaitsev. Hoiab kurja silma eest.

AMETÜST – väga rahustava ja harmoniseeriva mõjuga. Aitab tuua selgust, meelerahu, hea une, kaitseb, puhastab ja toetab pingelistel aegadel. Teda tuntakse kui meistertervendajat ja violetse kiire kandjat.

SININE PITSAHHAAT – suurendab suhtlemisvõimet, aitab vabalt väljendada oma mõtteid ja tundeid. Aitab vastu võtta sõnumeid kõrgemalt minalt, vaimsetelt teejuhtidelt ning vaadata ennast kõrgemast vaimsest vaatenurgast. Emotsionaalne tervendaja ja meelerahu looja. Tervendab emotsionaalseid traumasid, vabastav valusaid tundeid ja viha.

LABRADORIIT – oma kõrge vibratsiooniga tõstab meie teadlikkust ning aitab iseendaga ühenduses püsida.Tugevdab usaldust universumi ja iseenda suhtes. Suurendab tahtejõudu, lahustab illusioone ja võimaldab näha tegelikke eesmärke. Vabastab hirmud, ebakindluse ning põimib kokku hingehaavad. Aitab tuua inimese ellu imelisi võimalusi, uusi ideid ja muutusi, mis aitavad edasi liikuda.

Nüüd kui ma olen kristallide tähendused siia välja toonud, need läbi lugenud ja enda jaoks lahti mõtestanud, mõistan, et antud mala toetab mind hoopis teises, palju suuremas plaanis, kui olin osanud loota või arvata. Ja see pole sugugi see soov, millega ma malat punuma läksin.

Teekond jätkub. Kõik on võimalik. Kuidas saaks veel paremini minna?

Taaskord, suured tänud Leiele Klaarsusest (www.klaarsus.com), kõigile kaasloojatele ning loomulikult kõigile nendele imelistele kirstallidele, mis on minu juurde tee leidnud.

Klaarsuse tegemistega saad end kusrsis hoida FB lehel (www.facebook.com/klaarsus)

One thought on “Mala ja kristallid – minu väeehe nr. 4

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga