Mala ja kristallid – minu väeehe nr. 3

Olin väga üllatunud kui minu mala (LINK) paar nädalat tagasi katki läks! Lihtsalt ühest kohast hakkas siidiniit hargnema ja kolme päevaga hargnes niit nii õhukeseks, et läks katki.

Mulle väga meeldis see mala, temas oli jõudu ja väge. Tunnetasin tema toetust eriti just mediteerides ja seda käes hoides – selline mõnusalt raske ja suuremate kristallidega kee, mis oli mulle kahe ja poole kuuga väga armsaks saanud. Ma ei olnud selleks valmis, et ta nii ruttu katki läheb. Tundsin ennast justkui alasti, kui seda kaelas ei olnud. Ta oli mulle suureks toeks olnud ja ma tundsin temast puudust.

Kuna mul olid alles mõlema mala ja ka paari käevõru kristallhelmed, otsustasin ise kodus uue mala meisterdada. Laenasin sõbrannalt tangid ning siidiniidi ja asusin seda ühel mõnusal pühapäeval meisterdama.

Eelmise mala tegemise eel soovisin teha väeehet, mis toetaks minus minu naiselikkust, viljakust, loodusega kooskõlas ning ühes rütmis elamist, ürgsust. Selle asemel aga punusin omale väeka mala, mis toetas mind iseendaks jäämisel ning iseenda keskmes elamisel.

Seekord lasin ootustest vabaks ning lasin tulla sellel, mida vaja. Ma ei keskendunud sellele, mida mina oma ellu luua tahaksin, lasin oma mõtetel minna ja keskendusin südamele. Süda sosistas:

õide puhkemine … naisena õide puhkemine

Ja selle taotlusega hakkasingi oma uut malat punuma. Valisin olemasolevate kristallide vahelt need, mis seda taotlust igapäevaselt toetaksid. Punumise käigus avastasin ennast mitmel korral kiirustamast, minu päikesepõimikus oli pinge nagu oleksin hinge kinni hoides aja peale seda malat pununud. Püüdsin teadlikult ennast lõdvaks lasta, kõhu kaudu hingata ning oma taotlusele keskenduda. Selline see mala mul siis lõpuks välja tuli.

mala

 

MÄEKRISTALL – mäekristalli puhastab ja tasakaalustab kogu energiavälja täiuslikku seisundisse – ühendab vaimse füüsilisega. Ennetab haigusi, toimib hingetervendajana ja häälestab kõrgemale juhatusele.

GRANAAT – aitab elada rõõmsalt, julgelt ja täiel rinnal. Tema energiad on väga külluslikud, keha ja elujõudu taastavad. Suurendab vitaalsust, enesekindlust ja tegutsemistahet. Samuti stimuleerib seksuaalenergia liikumist.

HÜPERSTEEN – maagiline rahu, stabiilsuse ja turvalisuse kristall. Teda peetakse sageli ka vastuste kiviks. Väga hea abiline kiirel ja pingelisel eluperioodil. Suurendab eneseväärtustamist, eneseaustust ja oma veendumustele kindlaks jäämist. Aitab lahustada kogunenud pinged ja usaldamatuse.  Hüpersteeni energia on väga rahustav, pakub lõõgastust ja suurendab vaikust meeles.

SMARAGD – lootuse, usu ja armastuse sümbol. Tarkuse- ja harmooniakivina ühendab ta mõistuse ja südame. Loob silla kahe armastava inimese vahel ning aitab hoida armastust ja truudust. Samuti aitab ta soovidel reaalsuseks saada.

KUUKIVI – rahulikkuse, õnne ja emotsioonide tasakaalu looja. Suurendab intuitsiooni, selgeltnägemise võimeid ja ühendust oma väega. Toetab inimestevahelist armastavat suhtlemist ja abistab naisi oma naiseliku veetluse suurendamises.

ROOSA KVARTS – peamine südamekeskuse ja armastusekivi. Ta puhta tingimusteta armastuse kristall, toob ellu armastust, harmooniat ja õnnetunnet. Annab lootust ja usku, ravib hingehaavu ja leevendab stressi. Roosa kvarts õpetab elama õnnelikult ja armastavalt läbi südame.

TSITRIIN – toob ellu päikselisust, rõõmu, positiivust ja rahu. Aitab saavutada edu, olla endaga rahul ja manifesteerida küllust. Loob emotsionaalset tasakaalu ja pakub leevendust rasketel eluhetkedel. Toetab vaimset kasvu ja aitab avalduda sisemisel tarkusel loomupärasel viisil.

AKVAAURA – vabastab piirangutest. Tervendab, puhastab ja rahustab aurat, vabastades stressi. Soodustab südamest tulevat suhtlemist, stimuleerib eneseväljendamist. Kaitseb psüühilise või psühholoogilise rünnaku eest.

SUITSUKVARTS – väga kaitsev ja maandav kristall, mis toob nii psüühilise kui ka füüsilise kaitse. Ta lisab füüsilist jõudu ja aitab oma mõtteid ning ideid teostada. Ta aitab unistustel teostuda. Toob külluse, rikkuse ja õnne.

INGLIAURA – suurepärane aura puhastaja ning aitab luua kontakti inglite, vaimsete teejuhtide ja sisemise tasandi õpetajatega. Ta aitab meenutada eelmisi elusid ning saada teadlikuks oma selle elu vaimsest missioonist.

AMETÜST – väga rahustava ja harmoniseeriva mõjuga. Aitab tuua selgust, meelerahu, hea une, kaitseb, puhastab ja toetab pingelistel aegadel. Teda tuntakse kui meistertervendajat ja violetse kiire kandjat.

KARNEOOL – taastab energiat ja elujõudu, suurendab optimismi, julgust ja sisemist jõudu. Toetab elamist käesolevas hetkes. Küllusekivina toetab soovide ja unistuste elluviimisel. Suurendab enesekindlust ja aitab jõuda tõelise minani. Seksuaalkeskuse aktiveerija.

***********

Olen seda malat paar nädalat juba kandnud ja tunnen, et tõepoolest tema energia on minu taotlust toetav. Ma ise olen vastaval lainel ja tunnen, kuidas avatus, naiselik pehmus ning südamlik suhtlemine on minu elus kuidagi palju loomulikumalt ja ulatuslikumalt. Ja mulle väga meeldib see!

Olen ennast juba ka oktoobri keskel toimuvale mala punumisele kirja pannud. Tunnen, et see mala saab olema palju isiklikum ja erilisem – kodus kandmiseks või isegi ainult mediteerimiseks. Ja kuigi taotlus on ka juba südames tuksumas, ei tea neid asju kunagi ette – kõike võib juhtuda!

Lõpetuseks tahan öelda, et teadsin kohe peale oma esimese mala punumist eelmise aasta detsembris (LINK), et lähen taas endale väekat kristallidest malat meisterdama. Seega soovitan soojalt seda toredat, meditatiivset ja kosutavat kogemust kõigile, kes tahavad omale tõeliselt isiklikku ja väekat ehet, mis toetab konkreetselt sind ja sinu vajadusi.

Taaskord, suured tänud Leiele Klaarsusest (www.klaarsus.com) ja kõigile nendele imelistele kirstallidele, mis on minu juurde tee leidnud.

Klaarsuse tegemistega saad end kusrsis hoida FB lehel (www.facebook.com/klaarsus)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga