Dr. Hauschka ja biodünaamiline põllumajandus

Dr. Hauschka kosmeetika on 100% looduslik ning tooraine on võimalusel tarnitud biodünaamilisest põllumajandusest.

Dr. Hauschka

Miks on biodünaamiline põllumajandus oluline?

Sest taoline põllumajandus on holistilist laadi ning põllumees käsitleb oma talu elava organismina, kus kõik on omavahel seotud ja iga tegevus, taim ja loom toetab kogu tervikut. Oluline on harmoonia, tasakaal ja kooskõla.

Jätkusuutlikus.

Biodünaamilises põllumajanduses kasutatakse ainult looduslikku väetist (sõnnik ja kompost), samuti arvestatakse kosmiliste ning looduslike rütmidega, viljeletakse mitme kultuurtaimeliigi kooskasvatamist samal maatükil, jäljendades nii looduslike ökosüsteemide mitmekesisust ning suurendades seeläbi erinevate taimede vastupanuvõimet haigustele. Segakultuurid on elupaigarikkamad ning tagavad seeläbi ka suurema liigirikkuse.

Biodünaamiline põllumajandus tähendab vastutust looduse ees.

Lisan siia väikese pildivaliku Sonnenhof’i talust, mida külastasime ja nagu näha, on tegu biodünaamlise taluga, kust ei puudu ka demeter kvaliteedimärgis.

Sonnenhof_toidupood

Sonnenhof’i talus kasvatatakse mitmeid taimi ka Dr.Hauschka kosmeetika jaoks ning üheks nendest taimedest on SAIALILL.

Kuna olime WALA’t külastamas just saialille korje ajal, avanes neljal õnnelikul meie grupist võimalus ühel varajasel hommikutunnil saialilli korjama minna.

Lisan siia ka ühe Dr. Hauschka USA Instagram’i foto tiimiliikmest, kel õnnestus nende rõõmsavärviliste ja imeliselt lõhnavate ravimtaimedega lähemat tutvust sobitada.Biodynamic farm

2 thoughts on “Dr. Hauschka ja biodünaamiline põllumajandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga