Täida oma õnneanum kõigepealt!

Eelmise nädala täiskuu mõjutas mind emotsionaalselt väga. Laupäeval nutsin ma suure osa ajast teadmata, miks. Kõik puges kuidagi nii hinge ja liigutas, lihtsalt nii kurb oli … Küll oli mul hingekriipiv valu Eesti põlismetsade pärast, küll nutsin kaasa väikelapse emotsioonidele ühes YouTube’i videos ja siis nutsin ma lihtsalt niisama, sest nutt tahtis tulla!

Pühapäeval seevastu olin ma turris ja vihane, purskasin tuld. Olin ärritunud ja endast väljas – sõna otseses mõttes – tundsin, kuidas olen oma keskmest väljas, justkui oleksid mu mõtted ja emotsioonid väljaspool minu füüsilist keha, kuskil mujal.

Õnneks tundsin pühapäeva pärastlõunat tõmmet minna Joogaruumi Yin joogasse ja see oli parim, mis teha sain – kuulata oma intuitsiooni ning järgneda oma sisemisele juhatusele. Yin jooga keskendus tol korral neerudele ja põrnale, mis on hirmu ja ärevuse keskused. Bingo! See vaikne kulgemine oli kuidagi nii mõnus ja pehme, maandav ja tasakaalustav. Ma lausa nurrusin peale paaritunnist kehas kohalolemist – ei mingit ärrituvust ega viha enam!

Teisipäeval tundsin, et mul on kindlasti vaja osaleda ühel õhtusel koosviibimisel nõid Nastjaga.  Sain sealt positiivseid emotsioone ning lisaks ka ühe uue kristalli – tselestiidi.

Tselestiit – see jumalikust energiast läbi imbunud kõrge vibratsiooniga kristall toob südamepuhtust ja tõmbab ligi head õnne. Ravib aurat, toob ilmsiks tõe ning aitab leida tasakaalu. Tervendab silma- ja kõrvahädasid, kõrvaldab mürke ja korrastab rakke. Nii nagu kõik sinised kristallid, on ka tselestiit tõhus abiline kurgutšakra murede korral. Samuti valutava kurgu puhul. 

Kolmapäeval sain kokku endise töökaaslase ja sõbrannaga, kellega oli lihtsalt nii mõnus lobiseda ja naistejutte rääkida. Vahel on nii oluline olla toetavas ja turvalises naisenergias, kus saad olla sina ise ning jagada oma naiselikke rõõme ja muresid ning ka omalt poolt pakkuda täielikku kohalolu, mõistmist ja tuge.

Reede oli ka väga huvitav päev – õhtul käisin esimest korda mandala tantsus, mis on justkui liikumismeditatsioon, mis aitab tunneteda naiselikku energiat kogu selle ilus, külluses ja sensuaalsuses. Mina võin küll öelda, et tundsin energiate liikumist ning pidev kaheksate tegemine oma kehaga pani ka seksuaalenergia vabalt liikuma

Siinkohal soovin jagada ühte imelist, lausa muinasjutulist kohta, milleks on PESA ning soovitan kindlasti mõnel seal toimuval üritusel osaleda.

Peale mandala tantsu algas sealsamas avatud bändiproov. Mul polnud õrna aimugi, mis see olla võiks, aga kui ma nägin uksest sisse astuvaid õnnelikke ning elevil inimesi, kellel olid oma pillid kaasas, siis tundsin, et tahan jääda – olla looja helis ja laulus ning lubada endale teistmoodi kogemust. Nii ma siis istusin seal teiste seas, laulsin kaasa ja olin õnnelik. Lisan siia ühe muusikalise näite ka:

Täna käisid mul külas kaks kooliaegset sõbrannat, kellega koos mõnusalt aega veetsime. Ja kuigi kodu on minu jaoks väga privaatne ning isiklik koht, kuhu kutsun külalisi üliharva, siis seekord tajusin, kui mõnus on teha võõrustamiseks ettevalmistusi – suunata oma positiivne energia millegi loomisesse – toidu valmistamisesse, meeldiva õhkkonna loomisesse jne. See on nii väestav!

Mul tegelikult ei olnud plaanis teha oma tegemistest sellist kokkuvõtet, aga kuna kõik need tegemised ja olemised on mind mingil moel innustanud ning väestanud, mõistsin ma kui oluline on täita oma õnneanum kõigepealt, sest ainult siis saame oma õnne ka teistega jagada – olles kohal, olles armastav ja hooliv, südamest ja siiralt.

Mina kutsun oma ellu rohkem südamest spontaanset usaldamist, kulgemist ning õnnelik olemist!

P.S. Tuhala nõiakaevu pildistas üles Kristo Vaarmari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga