PALVETA.

Kui ma seda visioonikaarti vaatasin, jäin mõtlema, et äkki need kolm sõna: “söö, palveta, armasta” peaksid olema minu mantraks? Söömise koha pealt oli mul kõik selge (vaata minu eelmist postitust) aga palvetamise koha pealt jäi asi veidi arusaamatuks. 

Otsustasin võtta riiulilt Diana Cooper’i raamatu “Vaimsete seaduste valguses”, et saada mingit täiendavat sõnumit enda jaoks. Tegin raamatu suvalisest kohast lahti ning üllatus-üllatus, sattusin vaimsete seaduste – palveseadusele!

“Palu, täis usku, ning su palve täidetakse.” Usk on aktiivne kaasfaktor, mis aitab su palvetel tõeks saada.

Kui oled Universumilt midagi palunud, hakka teda palve täitmise eest tänama. Seejärel valmista end soovitu vastuvõtmiseks ette. Niisiis, kui oled taevasest kaubamajast tellinud kümme viljapuud, siis täna nende eest, mine koju ja kaeva oma aeda puude jaoks augud, et olla valmis nende mahaistutamiseks. Seejärel varu sobivat väetist ning oota viljapuuistikute saabumist. Sinu usk kiirendab viljapuude jõudmist sinuni.

Paljud inimesed palvetavad, ootamata tegelikult, et nende palveid kuulda võetakse. Seetõttu ei võta nad ka midagi oma elu muutmiseks ette. Nad ei mõista, et usust sõltub Universumi vastus nende palvetele.

… Ehtne palve on lihtne, siiras, autentne ning tuleb südamest …

Kõigepealt esita oma palve. Seejärel lase tulemusest lahti. Täna palve täitmise eest. Püsi usus. Ole valmis soovitut vastu võtma.

Minule on palvetamine pigem usklikkuse ning religiooniga seotud olnud.

Nüüd näen ma seda teises valguses – palve on minu jaoks midagi kaunist ja püha. Ühendus iseenda tõelise olemuse, armastuse ja eluenergiaga. Palve on südamesoov, hinge kutse, inspiratsioon.

Neid ridu kirjutades saan ma aru, mõistan – SÖÖ, PALVETA ja ARMASTA.

Helgust!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga