Suvi – mõnus kosutus hingele ja kehale!

Sel aastal on suvi olnud kuidagi eriti lahke, mõnus ja südantsoojendav. Kõik minu anumad on täidetud saanud – ja nüüd olen valmis sügisele ja uutele tegemistele vastu astuma.

Tegelikult on mul tunne, et suvi on olnud niiiiii pikk, nii ilus ja nii päikeseline! Ilmselt mängib olulist rolli see, et olen alates aprillist olnud töökohustustest vaba ja saanud tõeliselt puhata ning teha asju, mis panevad silmad särama, südame kiiremini tuksuma või lihtsalt mõnust nurruma.

Mida ma siis ikkagi teinud olen?

Suvi algas kullassepa algkursusega (EKA avatud akadeemia kursus), mille raames valmistasime endale igaüks ühe sõrmuse. Nii põnev oli õppida ehte valmistamise protsessi ja erinevaid võtteid ning päris uhke tunne oli ise valmis meisterdada üks kivikesega sõrmus.

EKA AVATUD AKADEEMIA - kullassepa algkursusel valminud hõbesõrmus poolvääriskiviga.
EKA avatud akadeemia kullassepa algkursusel valminud hõbesõrmus brasilianiidiga.

Juulis käisin Naistepuna retriidil, maakeeli naistelaagris, millega ma väga-väga rahule jäin ja millest kirjutasin lähemalt oma eelmises postituses (LINK).

Samuti veetsin ühe mõnusa nädalavahetuse koos sõbrannaga maal, looduses ja juuli lõpus külastasin esimest korda ka Haapsalus toimuvat Joogafestivali. Kui päris aus olla, siis ma poleks osanud arvata, et see nädalavahetus nii intensiivseks kujuneb ja ma vajan peale festivali veidi taastumisaega.

Suvi - Joogafestival 2017
Joogafestival 2017

Aga loomulikult, kuna soovisin võimalikult paljudest asjadest osa võtta siis juhtuski nii, et esimene päev sai nii-nii tihe, et teisel päeval ei olnud enam jaksu kõigist loengutest/ töötubadest osa võtta. Mis tegelikult oli tore, sest siis oli aega bazaaril ringi vaadata, niisama olla, festivali hõngu nautida ja KuuRuumi telgis rahulikult mitu tassi teed juua.

Augusti veetsin põhimõtteliselt maal, olles isale abiks vana maamaja renoveerimisel. Päris palju sai tehtud aga väga palju on veel ees. Enamus töödest jääb tegelikult järgmisesse aastasse.

Mulle meeldib maal olla ja seal toimetada – olgu selleks peenarde rohimine, tomatite kastmine, puude riita ladumine või muru niitmine. Kõige enam meeldib mulle aga vaikus, rahu ja looduslähedus – võtad hommikul oma kohvitassi ja lähed istud trepile, vaatad linde, jälgid ilma ning lihtsalt tunnetad olemise väge. Ühtsust, loodusega. Ja selliselt algab iga päev.

suvi

Mida ma seal maal siis veel tegin? Tegin lõket, sõin marju, käisin jalutamas ja ujumas, pildistasin, lugesin, puhkasin, tegin süüa ja koristasin. Seda kõike kõige suurema mõnuga! Vaata minu suviseid pilte Instagrammist.

Suvi on sel aastal ikka nii-nii mõnus olnud – nii palju toredaid inimesi, tegemisi ja kogemisi!

Minu anumad on täidetud, patareid laetud ja olen valmis selleks, mis tuleb järgmisena …

Millised on sinu suve eredamad mälestused?

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga